از جمله موسسه ها Uber ، Sony, Amazon و Autodesk از اين گويش به کارگيري مي نمايند. طراحي سايت در مشهد فريمورک هاي دوستداشتني اين گويش مانند Spark، Akka و Play نيز به کمپاني‌هاي متفاوت ياري مي‌نمايند تا از اين گويش براي گسترش اينترنت و چاره هايي براي رئيس داده هاي عظيم به کار گيري نمايند.

با وجود موسسات مطرحي که در ابتدا به آن اشاره شد، خيره کننده وجود ندارد که به صورت ميانگين بيشتراز 120 هزار دلار به گسترش دهندگان لهجه جايگزين پرداخت ميگردد. پس درصورتي که در‌پي شغل هاي داراي هيجان و يادگيري يک لهجه اپ نويسي کاربردي مي‌باشيد، Scala مي بايست او‌لين تعيين شما باشد.

درصورتي که قرائت کتاب را دوست داريد، پس کتاب Scala for the Impatient از کي سي هورستمن کتاب پيشنهادي اينجانب به شما ميباشد. اينجانب مدل اورا دوست دارم و بخش اعظمي از کتاب هاي او‌را خوانده ام. مانند ساير افراد، اين کتاب همينطور مفاهيم مهم Scala را پوشش مي‌دهد و به شما ياري مي نمايد تا سريع اين گويش را خاطر بگيريد.

2.Kotlin

کاتلين در سال 2011 بوسيله JetBrains Team Blog (آفريننده IntelliJ IDEA ، PyCharm و بخش اعظمي ديگر از IDE هاي برتر) معرفي شد ولي بخش اعظمي از برنامه نويس ها در آن مدت توجهي به آن نکردند، البته هنگامي که گوگل اين گويش را تحت عنوان لهجه قانوني بسط Android در Google IO 2017 اظهار‌کرد، دقت ها به آن جلب شد.

مانند Groovy و Scala، کاتلين نيز بر روي JVM اجرا ميگردد و به بايت کد جاوا کامپايل مي‌شود. شما مي‌توانيد در يک پروژه پيشين جاوا يا اين که Android از کاتلين استعمال فرمائيد و کليه چيز خوب فعاليت خواهد کرد.

به اين ترتيب چنانچه شما عشق مند به يادگيري گسترش Android ميباشيد، مي‌خواهيد اپليکيشن خويش را از NullPointerException ايمن نماييد، مي‌خواهيد توابع خويش را تميزتر بنويسيد و از مزاياي بخش اعظمي ديگر برخوردار گرديد، مي بايست Kotlin را در سال 2020 بياموزيد.

چنانچه قرائت کتاب را دوست داريد، Kotilin in Action چيزي ميباشد که مي‌توانيد براي يادگيري اين لهجه دنبال نماييد. اين کتاب بسيار جامع ميباشد و جزئيات اصلي را پوشش مي دهد. همينطور ميتوانيد کل تمرينات و چاره هاي اين کتاب را در سايت قانوني Kotlin که همينطور دارنده يک ويرايشگر آنلاين براي تمرين اپ هاي Kotlin ميباشد، پيدا فرماييد.

3. Groovy

اينجانب در سال 2017 منظره Groovy را جستجو کردم و از اين تجربه مي‌توانم بيان‌کنم که هر گسترش دهنده جاوا مي بايست Groovy را حافظه بگيرد. اين لهجه با نحو مختصر و قادر خويش کامل کننده جاوا ميباشد و دارنده خصوصيت هاي فوق العاده اي ميباشد.

پس از يادگيري Groovy، فهميدم که هرکاري را مي توانم در 50 خط کد انجام دهم. اين لهجه کدهاي مورد نياز براي انجام کاري را هنگام مقايسه با جاوا به صورت بدون شوخي کاهش ميدهد و شايسته ترين نصيب Groovy جاوا بودن آن ميباشد.

يک عامل يادگيري Groovy براي اينجانب فريمورک Spock بود، يک چارچوب مطلوب براي آزمايش ها واحد. اين گويش انجام آزمايش هاي واحد در جاوا را بسيار معمولي خيس مي نمايد و همينطور آنچه JUnit ارائه ميدهد را بسط مي‌دهد.

و در صورتي هنوز قرائت کتاب را ترجيح مي دهيد، ايجاد Making Java Groovy کتابي ميباشد که اينجانب سفارش مي‌کنم. اين کتاب به اينجانب امداد کرد که صرفا در تعدادي ساعت اسکريپت هاي Groovy را بنويسم. اين کتابي بود که اينجانب هنگام آغاز فعاليت Groovy خواندم و آن‌گاه Groovy in Action را دنبال کردم.

در صورتي‌که شما عشق مند به ساخت و ساز بازي ها و اپليکيشن هاي گوشي ميباشيد، Kotlin به شما امداد خواهد کرد و در صورتي مي‌خواهيد اپليکيشن نويسي انجام دهيد، Groovy گويش بسيار خير و خوبي ميباشد و در آزمايش واحد و ايجاد مورد ها اتوماسيون بسيار امداد مي نمايد. ازآنجاکه Groovy به جاوا کامپايل مي‌گردد، به صورت موثري لهجه نرم افزار نويسي جاوا را کامل شدن مي نمايد.

پيش نيازها براي آغاز برنامه نويسي

شايسته ترين گويش هاي برنامه نويسي 2019:

بهترين نرم افزارها براي تبديل شدن به يک طراح وب يا توسعه دهنده و

پيش نياز هاي برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي PHP چه ميباشد

معرفي لهجه برنامهنويسي PHP

خاطر تصاحب کردن انواعزدايي از برنامهها

groovy ,مي ,کتاب ,جاوا ,ميباشد ,لهجه ,اين گويش ,اين کتاب ,مي نمايد ,بخش اعظمي ,کتاب را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اولین و بزرگ ترین سایت اخبار و اطلاعات موبایل و اپراتورهای ایران alirezarostami1380 poonehgflower دنیای برنامه نویسی و بهترین اموزش های برنامه نویسی دانلودستان duplichecker فرآیندهای تصفیه آب و فاضلاب pikasonthonar serajrayaneh آموزش ایلوستریتور و فتوشاپ به زبان فارسی - دانیال طاهری فر